HAKKIMIZDA

Antalya’nın ilk ve en büyük Hazır Ofis/Sanal Ofis konseptine sahip firmamız büyüyerek, hizmet kalitesini yükselterek 8. Yılını kutluyor.

Dünyanın büyük metropollerinden sonra Antalya’da, bireysel ya da gruplarla rahatlıkla çalışabileceğiniz, kahvelerinizi yudumlayarak karşılıklı görüşmeler yapabileceğiniz 5 katlı binada; Farklı büyüklüklerde toplantı odaları ve çalışma alanları, küçük ödemelerle büyük ofis hizmetlerini OFFICE55 ayrıcalığıyla sunmaktayız.

Tam Donanımlı Ofislerimizde Sınırsız Fiber İnternet Ağı Mevcuttur, Bilişim ve iletişim altyapısıyla Teknolojinin en son gerekliliğine kendini adapte eden bir yapıya sahip bulunmaktayız. Profosyonel kadrosuyla Tüm ofis ihtiyaclarınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz.

Plazamızda tüm uygunluk belgeleri tamam olup, Acil Durum tatbikatları düzenli yapılmaktadır. İlkyardım ve Yangın Eğitimli personelimiz mevcuttur. İş Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanlarınca denetlenerek hazırlanan uygunluk raporumuz tamdır. Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim için önemlidir.